menu
YGC 100RD

Herní křeslo SABOTAGE

  1. Maximální komfort a variabilní nastavení
  2. Odolná PU kůže a polstrování z tvarované pěny
  3. Pevný kovový rám a stabilní pětiramenná základna
5 499,-
Barvy

Křeslo, jak má být

Herní křeslo SABOTAGE nabízí maximální pohodlí a skvělé herní zážitky. Díky mnoha různým nastavením, kombinaci různých materiálů a ergonomickému designu si můžete užívat neomezené a pohodlné hraní her.
Další
Zpět
Křeslo, jak má být

Pohodlí nade vše

Jemně vypolstrované loketní opěrky umožňují 3D seřízení a můžete tak nastavit jejich výšku, vodorovný úhel a délku pro optimální polohu vašich ramen, loktů a rukou.
Další
Zpět
Pohodlí nade vše

Sabotér nepohodlí

Rám sedačky je vyroben z robustní oceli a je očalouněn pohodlnou a prodyšnou studenou pěnou s otevřenými póry, která zajišťuje mimořádný komfort, prodyšnost a tvarovou trvanlivost.
Další
Zpět
Sabotér nepohodlí

Jak je libo

Výšku sedačky lze nastavit od 47 do 54 cm a houpací mechanismus umožňuje houpání dozadu až o 15 stupňů. Opěradlo lze umístit v libovolném úhlu od 90 do 180 stupňů, což vám umožňuje zvolit si optimální pozici pro hry, studium nebo relaxaci.
Další
Zpět
Jak je libo

Tichý držák

Hladký a tichý pohyb křesla je zajištěn 60 mm nylonovými kolečky potaženými měkkým polyuretanem, který je vhodný pro tvrdé a měkké povrchy. Kompletní základna zahrnující ocelový rám, kolečka a plynové zvedací zařízení bezpečnostní třídy 4 jsou navrženy pro maximální zatížení až 150 kg.
Další
Zpět
Tichý držák

Sabotér nepohodlí

Jsem herní křeslo Sabotage. Sabotuji bolesti zad, nepohodlí a jakýkoliv diskomfort při hraní her. Moje tělo je vyrobeno z robustní oceli, která vydrží nekonečně dlouhé herní seance. Ergonomie je mé druhé jméno. Vypolstrované loketní opěrky s 3D seřízením lze nastavit přesně podle představ. Jejich výšku, vodorovný úhel a délku změníš pár jednoduchými pohyby.

Pohodlí nade vše

Moje tělo je pokryto pohodlnou a prodyšnou studenou pěnou, do které se uvelebíš a už nikdy nebudeš chtít vstát. Očalounění odolnou PU kůží dodává křeslu na výdrži i elegantním vzhledu.

Jak je libo

Moje nastavitelnost je více než pestrá. Můžeš si na mně upravit výšku sedačky v rozmezí 47 až 54 centimetrů. Opěradlo můžeš umístit do libovolného úhlu od 90 do 180 stupňů. Navíc mám houpací mechanismus, který ti dovolí zhoupnutí dozadu až o 15 stupňů.

Tichý držák

Tichost a výdrž zároveň. Díky mým 60 mm nylonovým kolečkům potažených měkkým polyuretanem je můj pohyb tichý a vhodný na jakýkoliv povrch. Zároveň díky mé bytelné konstrukci vydržím zatížení až 150 kilogramů.
YGC 100RD

Specifikace:

Materiály PU kůže odolná vůči poškrábání
Polstrování za studena tvarovaná pěna
Mechanismus Páka (motýl)
Loketní opěrka 3D seřízení
Plynové zvedací zařízení Třída 4
Materiál základny kov
Velikost koleček 60 mm
Materiál koleček nylonové jádro pokryté jemným polyuretanem
Seřízení opěrky zad 90° - 180° (houpání 90° - 105°)
Výška sedátka od 47 do 54 cm
Rozměry sedátka 40 x 48 cm
Kapacita zatížení 150 kg

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Prohlášení o shodě Stáhnout
Obrázky Stáhnout