menu
YGC 200BK

Herní křeslo FORSAGE

  1. Maximální komfort a variabilní nastavení
  2. Odolná PU kůže a polstrování z tvarované pěny
  3. Pevný kovový rám a stabilní pětiramenná základna
6 999,-

Usedni na trůn

Herní křeslo FORSAGE nabízí maximální pohodlí a skvělé herní zážitky. Díky mnoha různým nastavením, kombinaci různých materiálů a ergonomickému designu si můžete užívat neomezené a pohodlné hraní her.
Další
Zpět
Usedni na trůn

Pohodlí nade vše

Jemně vypolstrované loketní opěrky umožňují 4D seřízení a můžete tak nastavit jejich výšku, vodorovný úhel a délku pro optimální polohu vašich ramen, loktů a rukou.
Další
Zpět
Pohodlí nade vše

Křeslo králů

Rám sedačky je vyroben z robustní oceli a je očalouněn pohodlnou a prodyšnou studenou pěnou s otevřenými póry, která zajišťuje mimořádný komfort, prodyšnost a tvarovou trvanlivost.
Další
Zpět
Křeslo králů

Jak je libo

Výšku sedačky lze nastavit od 48 do 54 cm. Opěradlo lze umístit v libovolném úhlu od 90 do 180 stupňů, což vám umožňuje zvolit si optimální pozici pro hry, studium nebo relaxaci.
Další
Zpět
Jak je libo

Houpací gaming křeslo?

Houpací mechanismus umožňuje houpání dozadu až o 15 stupňů.
Další
Zpět
Houpací gaming křeslo?

Pohodlně se usaď, začínáme

Jsem herní křeslo FORSAGE a nabízím ti maximální pohodlí v doprovodu nepřekonatelného prožitku z gamingu. Díky mnoha různým nastavením v kombinaci s odolnými a ergonomicky přívětivými materiály ti mohu poskytnout naprostou podporu při boji. Příjemnou změnou, oproti obyčejným křeslům je 4D seřízení loketní opěrky pro nastavení výšky, úhlu a ideální polohy pro tvé ruce.

Přesně podle tvých představ

Zažij mimořádný komfort, díky rámu sedačky, který je vyroben z robustní oceli a je očalouněn pohodlnou a odolnou PU kůží. Aby tělo nebolelo, mám více než dostatečné polstrování z tvarované pěny. Výšku sedačky si můžeš nastavit podle svého nejlepšího uvážení. Rozmezí je od 52 do 58 cm, takže se do mě může opřít kdokoliv. Opěradlo lze nastavit v libovolném úhlu od 90 do 180 stupňů, což ti pomalu dovolí si udělat z křesla postel.  Zároveň se při mé výrobě myslelo na prodyšnost. Můj povrch je pokryt otevřenými póry, které se postarají o ještě větší pohodlí při dlouhém sezení.

Houpací gaming křeslo?

Moc dobře víme, že sledování filmů na počítači je, čím dal častější kratochvílí. Proto mám houpací mechanismus, který ti dovolí se houpat až o 15 stupňů dozadu. Pro bezchybný komfort je na mém těle bederní a hlavová opěrka, u kterých si ještě můžeš upravit polohu pomocí elastických pásů.
YGC 200BK

Specifikace:

Materiály PU kůže odolná vůči poškrábání
Polstrování za studena tvarovaná pěna
Mechanismus Páka (motýl)
Loketní opěrka 4D seřízení
Plynové zvedací zařízení Třída 4
Materiál základny nylon
Velikost koleček 65 mm
Materiál koleček nylonové jádro pokryté jemným polyuretanem
Seřízení opěrky zad 90° - 180° (houpání 90° - 105°)
Výška sedátka od 52 do 58 cm
Rozměry sedátka 40 x 51 cm
Kapacita zatížení 150 kg

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Prohlášení o shodě Stáhnout
Obrázky Stáhnout