menu
YBB 1503

Herní batoh 15,6" SHIELD

  1. Maximální ochrana a velký objem
  2. Prostor a kapsy pro herní vybavení
  3. Snadný přístup a efektivní uspořádání

Hoď styl na ramena

Jsem herní batoh 15,6" SHIELD. Kromě velkého objemu ti nabídnu nadčasový funkční design, který si prostě zamiluješ. Byl jsem navržen tak, abych zajistil co nejbezpečnější a nejpohodlnější přepravu tvého noťasu, klávesnice nebo sluchátek. Využij efektivně uspořádaný prostor a kapsy pro herní vybavení. Nabídnu ti k tomu tři hlavní komory s několika sloty a kapsami, včetně tří vyhrazených kapes na herní zařízení.

Pomáhat a chránit

Přeprava noťasu může být někdy stresující záležitostí, a to hlavně v tom případě, když tě čeká dlouhá cesta mimo domov. Pro strach tu není místo. Můj přední kryt je vyrobený z tvrdého skeletu a plně polstrovaný interiér zajistí maximální ochranu tvého přístroje, ať už se během přepravy stane cokoliv - a že těch nástrah po cestě není málo. Dolní ochrana ve spodní části batohu zamezí poškození způsobené nárazy.

Našláplá komfortní ochranka

Využij k bezpečnému a okamžitému přístupu spolehlivé oboustranné zipy. Pohodlí je pro mě prim, a proto je na mém těle chladící vzduchový kanál pro optimální cirkulaci vzduchu. Šikovnosti přidají i boční kapsy ze síťoviny na deštníky a nápoje, které tak budeš mít vždy na dosah ruky.
YBB 1503

Specifikace:

Materiál Polyester 1680D
Materiál podšívky Polyester 300D
Rozměry 48 x 32 x 16 cm
Hmotnost 880 g
Max. zatížení 15 kg
Objem 22 l

 

Ke stažení

Obrázky Stáhnout