menu
YBB 1503

Herní batoh 15,6" SHIELD

  1. Maximální ochrana a velký objem
  2. Prostor a kapsy pro herní vybavení
  3. Snadný přístup a efektivní uspořádání
1 199,-

Hoď styl na ramena

Jsem herní batoh 15,6" SHIELD. Kromě velkého objemu ti nabídnu nadčasový funkční design, který si prostě zamiluješ. Byl jsem navržen tak, abych zajistil co nejbezpečnější a nejpohodlnější přepravu tvého noťasu, klávesnice nebo sluchátek. Využij efektivně uspořádaný prostor a kapsy pro herní vybavení. Nabídnu ti k tomu tři hlavní komory s několika sloty a kapsami, včetně tří vyhrazených kapes na herní zařízení.

Pomáhat a chránit

Přeprava noťasu může být někdy stresující záležitostí, a to hlavně v tom případě, když tě čeká dlouhá cesta mimo domov. Pro strach tu není místo. Můj přední kryt je vyrobený z tvrdého skeletu a plně polstrovaný interiér zajistí maximální ochranu tvého přístroje, ať už se během přepravy stane cokoliv - a že těch nástrah po cestě není málo. Dolní ochrana ve spodní části batohu zamezí poškození způsobené nárazy.

Našláplá komfortní ochranka

Využij k bezpečnému a okamžitému přístupu spolehlivé oboustranné zipy. Pohodlí je pro mě prim, a proto je na mém těle chladící vzduchový kanál pro optimální cirkulaci vzduchu. Šikovnosti přidají i boční kapsy ze síťoviny na deštníky a nápoje, které tak budeš mít vždy na dosah ruky.
YBB 1503

Specifikace:

Materiál Polyester 1680D
Materiál podšívky Polyester 300D
Rozměry 48 x 32 x 16 cm
Hmotnost 880 g
Max. zatížení 15 kg
Objem 22 l

 

Ke stažení

Obrázky Stáhnout