menu
YSP 1002 RGB

Gaming RGB soundbar

  1. Nastavitelné RGB podsvícení
  2. Bluetooth a USB připojení
  3. Skvělý zvuk a nastavitelné basy

elegantní a stylový doplněk každé herní sestavy

Díky kompaktnímu designu a hmotnosti jej lze snadno přenášet a umístit, kamkoli potřebujete. Bluetooth verze 5.2 reproduktoru zajišťuje stabilní a spolehlivé připojení k vašim zařízením, zatímco vstupní rozhraní USB A - 5V poskytuje pohodlný zdroj napájení. Celkově je SPARK působivý herní soundbar, který poskytuje vynikající kvalitu zvuku a vzrušující světelné efekty RGB.
Další
Zpět
elegantní a stylový doplněk každé herní sestavy

Dotykový přepínač RGB

Díky13 různým režimům RGB dodává SPARK vašemu nastavení další úroveň vzrušení a přizpůsobení, zatímco funkce nastavení BASS umožňuje vyladit zvuk podle vašich preferencí.
Další
Zpět
Dotykový přepínač RGB

Uřivatelsky přívětivé funkce

Funkce které usnadňují jeho používání. Knoflík pro ovládání hlasitosti umožňuje reproduktor zapínat a vypínat a upravovat hlasitost podle potřeby. Zóna nulové hlasitosti je praktická funkce, která vám umožní rychle reproduktor ztlumit, aniž byste jej museli vypínat.
Další
Zpět
Uřivatelsky přívětivé funkce

Více provozních režimů

Klepnutím na přepínač režimů můžete snadno přepínat mezi režimy USB a Bluetooth. V režimu USB reproduktor přehrává zvuk z připojených zařízení USB a v režimu Bluetooth přehrává zvuk z libovolného zařízení podporujícího technologii Bluetooth. Reproduktor také nabízí čtyři různé úrovně basů, které můžete nastavit pomocí dotykového přepínače RGB nebo dotykového přepínače režimů.
Další
Zpět
Více provozních režimů

PRO DOMÁCÍ KINO I ZAHRADNÍ PÁRTY

Hledáte-li kvalitní soundbar, který si pořádně užijete a který dokáže díky kvalitnímu zvukovému výkonu ozvučit televizi, herní počítač i večírek na zahradě, jistě oceníte bezdrátový soundbar SPARK YENKEE YSP 1002. Kvalitní zvuk zajišťují dva reproduktory o výkonu 10 W. Lehký soundbar o váze 720 gramů snadno přenesete z pokoje na zahradu, připojíte ke zdroji napájení USB a na dálku spárujete pomocí Bluetooth 5.2 například s vaším telefonem. A zábava může začít.

POSLECH S POŘÁDNÝMI BASY

Bezdrátový soundbar SPARK YENKEE YSP 1002 má intuitivní nastavení hlasitosti a zapínaní pomocí otočného knoflíku. Nastavení funkcí probíhá pomocí dotykových tlačítek.  Můžete si zvolit až čtyři nastavení basů, které se hodí k vaší oblíbené hudbě, zvukům sportovního utkání nebo k napínavému trháku. Filmový zážitek se o něco více přiblíží tomu v kině, ale z pohodlí vašeho obývacího pokoje.

ZÁŽITEK, KTERÝ ŽIJE BARVAMI

Kromě výborného zvuku si užijete i barevnou show. Podsvícení reproduktoru předvádí celou řadu barevných přechodů ve 13 variantách RGB a příjemně doplní váš hudební zážitek. Pokud se rozhodnete pořídit soundbar SPARK YENKEE YSP 1002, vychutnáte si skvělou kvalitu zvuku dvou integrovaných reproduktorů v kompaktním a lehkém přístroji, který můžete umístit na libovolný suchý povrch. 
 
YSP 1002 RGB

Specifikace:

Výstupní výkon: 10 W RMS
Příkon: USB A 5V DC / 1A min.
Vstup zvuku: USB A
Reproduktorová jednotka: 2x 2""
Verze bluetooth: v5.2
Frekvenční odezva: 100Hz ~ 20KHz
SNR: ≥75dB
Maximální výkon vysílače pri frekvenci 2,4 GHz - 2,4835 GHz: 2mV
Délka kabelu USB: 1,4 m
Rozměry: 397 x 76 x 74 mm
Hmotnost: 720 g

Ke stažení

Prohlášení o shodě Stáhnout
Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout