menu
YMS 3000

PRO e-Sport Herní RGB myš ZERO

  1. Absolutně bezchybný senzor 3360
  2. Tvar navržený profesionálními hráči
  3. Programovatelná tlačítka a RGB podsvícení

Šance na kapitulaci? ZERO

Stvořili mě profesionální hráči, kteří mě předurčili k jedné jediné misi – posadit tě na trůn virtuálních klání. Stanu se prodlouženou částí tvého těla a dám ti možnost dosáhnout stejných výsledků, jakými se může pochlubit profesionální hráč Counter-Strikeu Patrik „Zero“ Žúdel, kterého doprovázím na cestě za vítězstvím. Na cestu na vrchol ti navíc posvítím svým nastavitelným RGB podsvícením.

Univerzální, ale bez kompromisů

Můj ergonomický tvar ideálně padne do rukou všemožných velikostí, stejně ladně pak má funkčnost souzní s řadou různých úchopů. Díky propracované herní ergonomii jsou má programovatelná postranní tlačítka velmi lehce přístupná, aniž by hrozilo, že je zmáčkneš omylem. Mikrospínače Omron 20M pak zaručí dobře rozpoznatelný okamžik aktivace levých i pravých tlačítek.

Těžký kalibr s lehkou konstrukcí

Ani stůl si nedovolí klást mi odpor – můj bezchybný senzor 3360 se po něm díky dvěma velkým teflonovým pojezdům dokáže pohybovat s naprostou lehkostí a plynulostí. S identickým cílem byl použit také speciální (paracord) kabel, který zaručuje bleskovou odezvu, aniž by mě jakkoliv omezoval v pohybu.
YMS 3000

Specifikace:

Počet tlačítek 6
Vstup DC 5V / 150 mA
Rozhraní USB konektor 
Senzor PMW3360
Rozlišení ≤ 12 000 DPI
Frekvence snímání 125/500/1000Hz
Akcelerace 50G
Délka kabelu 180 cm
Rozměry 122 x 66 x 44 mm
Hmotnost 78g
Systémové požadavky Port USB
  Windows 7/8/10

Ke stažení

Software Stáhnout
Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout