menu
YAC 2036

Duální USB nabíječka do auta QC 3.0

  1. Quick Charge 3.0
  2. Vícenásobná ochrana
  3. Pro smartphony a tablety
Neprodává se

Černá je dobrá

Jsem moderní autonabíječka vhodná do karavanu, osobního i nákladního automobilu a prostě všude, kde se pro mě najde zdířka. Díky mému kompaktnímu a elegantnímu provedení si mě můžeš vzít kamkoliv. Vždy ti zajistím absolutní mobilitu a nikdy nekončící energii na tvých cestách. Jsem vyhotovena v černé barvě s matným povrchem a skvěle se hodím do každého interiéru.

Z nuly na sto

Je mi jasné, že zdlouhavá jízda někdy může být poněkud náročná a já jsem zde proto, abych ti cestování co nejvíce ulehčila. Díky Quick Charge 3.0 nabiju každé zařízení s podporou této technologie obrovskou rychlostí. Tvůj telefon, tablet nebo akční kameru dobiju až 4x rychleji než běžná USB nabíječka. Výdrž baterie můžeš vypustit z hlavy.

Dvě zařízení najednou? Bez problému

K dispozici ti je dvojice USB portů v případě, že bys potřeboval nabít dvě zařízení naráz. To pro tebe znamená o problém méně. Ty a tvůj cestující, tak pojedete celou cestu na 100 %. Nemusíš se bát ani zkratu, přehřátí či přepólování tvé elektroniky, a to díky mé vícenásobné ochraně, která ti zajistí maximální bezpečí.
YAC 2036

Specifikace:

Vstup nabíječky DC (stejnosm.) 12 ~ 24 V
Výstup (QC 3.0 * 2) 3,6 ~ 6 V== 3 A / 6 ~ 9 V== 2 A / 9 ~ 12 V== 1,5 A
Výkon 2 x 18W
Rozměry 80 x 43 x 26 mm
Hmotnost 40 g

Ke stažení

Obrázky Stáhnout