menu
YSM 611

Držák telefonu do auta

  1. Prémiové materiály
  2. Plně automatické zamykání
  3. Rychlé bezdrátové nabíjení 15W

Vrátí baterii sílu

Jistě jste zažili situaci, kdy vás na dlouhé cestě autem překvapila vybitá baterie v telefonu. Potřebujete navigaci, nebo se obáváte mikrospánku? V takovou chvíli se můžete spolehnout na držák do auta YSM 611, který umožňuje stabilní, výkonné a rychlé dotykové nabíjení od 5 W do 15 W. Telefon jednoduše položíte do držáku, který se automaticky zamkne a začne nabíjet, takže nemusíte nic řešit. V klidu se můžete soustředit na cestu, hands-free hovor nebo vaši oblíbenou hudbu na Spotify. 

Bezpečné nabíjení s certifikací Qi

Automatický držák do auta YSM 611 obdržel certifikaci Qi, která garantuje bezpečné a spolehlivé bezdrátové (dotykové) nabíjení. Nabíjení se dokáže samo deaktivovat v případě, že by hrozilo přehřátí,  poškození zařízení, nebo pokud v nabíjení brání nečekaná překážka – například nevhodný kryt mobilního telefonu. Držák do auta tak zvyšuje bezpečnost telefonu nejen ve starším autě, kde by mohla způsobit problém vadná elektrická zástrčka nebo kolísající napětí.

Dokonale se přizpůsobí vašemu vozu

Díky výměnnému zakončení můžete zvolit mezi připevněním do ventilace nebo přísavkou, kterou umístíte například na palubní desku. Telefon zůstane v držáku YSM 611 v bezpečné poloze – i v případě, že nečekaně zabrzdíte. Díky zvoleným prémiovým materiálům je držák pevný a robustní. Pomocí jednoduchého nastavení ramene si můžete zvolit výšku, vzdálenost a úhel telefonu v 360°, aby bylo na telefon dobře vidět z pozice řidiče nebo i spolujezdce – podle aktuální potřeby.

 
YSM 611

Specifikace:

Vstup: 5V/2A, 9V/2A, USB C
Výstup: 5W/7,5W/10W/15W
Standart produktu: Qi
Nabíjecí vzdálenost: ≤6 mm
Účinnost nabíjení: ≤80 %
Hmotnost: 151g
Rozměry: 125,8x70,8x12,5mm
Vhodný pro telefony o šířce: 66-95mm
Materiál: ABS + PC
Nabíjecí USB C kabel součástí příslušenství  
Délka kabelu: 1 m 


 

Ke stažení

Obrázky Stáhnout