menu
YSN 310

RGB chladící podložka pro notebook

  1. 10 režimů podsvícení RGB
  2. Ovládací panel s LCD displejem
  3. Nastavitelná rychlost ventilátoru a úhel podložky

Bojovník s vysokými teplotami

Disponuji dvěma 115mm ventilátory, které zajistí již pořádný průtok vzduchu. Tvůj notebook se ti zcela jistě odvděčí. Nejenom, že bude schopen pracovat dlouhodobě pod vysokým náporem, ale hlavně prodloužíš jeho životnost. To vše navíc kombinuji s minimální hladinou hluku a jednoduchou nastavitelností rychlosti větráků pomocí ovladače na předním panelu.

Stabilita a pohodlí v jednom těle

Rovnou osm poloh pro nastavení výšky podložky. Perfektní úhel pro sledování filmů, práci nebo hraní her si tak můžeš nastavit přesně podle sebe. Tvoje workflow se tak posune na jinou úroveň a tvé páteři se konečně uleví. O mojí stabilitu se pak starají čtyři gumové protiskluzové podložky, které udrží podložku s notebookem na jakémkoliv povrchu.

Funkční design s LED podsvícením

Vzhled chladící podložky je stejně důležitý jako zevnějšek tvého notebooku. Většinu času totiž budou tyto dvě věci spolu spojeny, a proto jsme mysleli při výrobě na vše. Elegantní černá barva je sázkou na jistotu. LED osvětlení, které lze upravit v deseti režimech, je však vlastnost, kterou si zamiluješ. Atmosféra notně zhoustne při jeho využití. A zmíněnou funkčnost podporují další dva USB konektory, jenž můžeš použít dle libosti.
YSN 310

Specifikace:

Provozní napětí DC 5V / 1A (USB)
Nastavitelný úhel až 45°
Rychlost ventilátoru 1200 ± 10% RPM
Průměr ventilátoru 115 mm
Průtok vzduchu 72 CFMM
Hluk 17-20 dBA
Délka kabelu 60 cm (součástí balení)
Vhodné až do velikosti notebooku 15,6"
Celkový rozměr 410 x 280 x 34 mm
Hmotnost 975 g

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout