menu
YSN 150

Chladicí podložka pro notebook

  1. Účinné chlazení s nastavitelnou rychlostí ventilátoru
  2. Stylový design a optimální proudění vzduchu
  3. Nastavitelná výška a praktický skládací design

OCHRANA NOTEBOOKU PŘED PŘEHŘÁTÍM

Nejen v létě se může váš notebook při dlouhodobé náročné práci, přehrávání filmů s vysokým rozlišením nebo při hraní moderních her přehřívat. To vede ke znatelnému zpomalení chodu zařízení a následně k poškození citlivého hardwaru. S chladící podložkou notebooku YENKEE YSN 150 se vyhnete technickým problémům a zároveň ochráníte rozdělanou práci před ztrátou dat, která může nastat při automatickém restartu z důvodu přehřátí, nebo při kolapsu zařízení.

NASTAVITELNÝ VÝKON CHLAZENÍ

Chladící podložku YENKEE YSN 150 jednoduše připojíte do portu USB A zařízení. Pro nízkou úroveň chlazení zvolíte rychlost větráku 1-4, pro vysoké chlazení 5-8. Maximální rychlost větrání je výkonných 650 otáček za minutu. Podložka nejenom ochrání hardware a jemnou elektroniku vašeho notebooku, ale zároveň vám umožňuje nastavení optimálního úhlu obrazovky pro pohodlnou práci a správné držení těla.

STABILNÍ PODLOŽENÍ NOTEBOOKU

Podložka YENKEE YSN 15 má protiskluzový povrch. Po podložení notebooku chladící podložkou drží zařízení ve stabilní poloze. Navíc můžete nastavit výšku podložení až do 14,5 cm, takže se vám bude pohodlněji pracovat, ať už jste v kanceláři, na dovolené v exotické zemi nebo na pláži vašeho oblíbeného koupaliště. V klidu a bez starostí, protože váš počítač má pořádné chlazení, které chrání jeho spolehlivý výkon.
 
YSN 150

Specifikace:

Napájecí napětí: USB A (DC 5V)
Rychlost ventilátoru: 650±10% ot./min
Průměr ventilátoru: 175 mm
Průtok vzduchu: 87 CFM
Hlučnost:  max. 35 dBA
Délka kabelu: 60 cm
Vhodné pro notebooky do velikosti 15,6   
Celkové rozměry: 374 x 280 x 51 mm
Hmotnost: 630 g

Ke stažení

Obrázky Stáhnout