menu
YBB 1501

Cestovní batoh s ochranou proti krádeži

  1. TSA zámek, skryté otvory a kapsa
  2. Polstrované ramenní popruhy a port USB 
  3. Vodoodpudivý s ochranou proti rozříznutí

Veď mě dál, cesto má...

Seznam se - jsem cestovní batoh od Yenkee s ochranou proti krádeži. Byl jsem vyroben z těch nejodolnějších materiálů, a můj speciální design je pak pomyslnou třešničkou na dortu. Jsem určený pro přenášení tvého oblečení na cesty, notebooků do velikosti 15,6 ", tabletů nebo jiných malých elektronických zařízení.

Urban Classics

Můj vzhled je přizpůsoben městskému prostředí a je ideálním řešením pro ty, kteří často cestují, tráví čas v přeplněných městech, využívají veřejné dopravy nebo létají letadly. 
Kapsy a zipy batohu jsou důmyslně skryté, aby se k nim případný zloděj nedostal. Ulož si bezpečně svou peněženku, dokumenty, peníze nebo karty, které potřebuješ mít vždy u sebe.

Zabezpečím tě

Uzamkni mě zámkem TSA, který je také označován jako globální bezpečnostní systém. Nyní můžeš tímto způsobem uzamykat svá zavazadla, předejít nepříjemnostem s kapsáři a zloději, a zároveň umožníš bezpečnostním orgánům kontrolu zavazadel bez poškození.

S telefonem na cestách

Jistě oceníš také integrovaný nabíjecí USB konektor, který ti umožní z vnitřní strany jednoduše připojit powerbanku k mobilnímu telefonu. Stává se tak vhodnou alternativou nabíječky pro uživatele chytrých telefonů, kteří chtějí být stále na příjmu a používání telefonu se nevzdávají ani na cestách. Pohodlí a zdraví pro tvoje záda pak zabezpečí kvalitně polstrovaná záda.
YBB 1501

Specifikace:

Materiál Polyester 1200D
Podšívkový materiál Polyester 300D
Rozměry 43x32x16 cm
Hmotnost 1000 g
Maximální zatížení 15 kg
Objem 20 l

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout