menu
YHP 08BT

Bezdrátová sluchátka s ANC HARMON

  1. Režim aktivního potlačení hluku
  2. Intuitivní ovládání dotykem
  3. Extrémně pohodlné nošení

Intuitivní a Pohodlná

Sluchátka HARMON mají intuitivní dotykové ovládání, které vám umožní snadno se navigovat skrze vaši hudbu a jednoduchým klepnutím upravit hlasitost. Hladká a citlivá dotyková plocha je navržena pro pohodlí a poskytuje bezproblémovou uživatelskou zkušenost. S těmito dotykovými ovládáními si můžete užít hudbu, aniž byste museli vytahovat telefon z kapsy.
Další
Zpět
Intuitivní a Pohodlná

Skvělé připojení a Čistý zvuk

Zvýšte svůj poslechový zážitek na další úroveň s HARMON, prémiovými bezdrátovými sluchátky TWS, která kombinují nejmodernější technologii Bluetooth 5.3 s spolehlivým čipem JL7006A8 pro vynikající zvukovou kvalitu a výkon. Bez ohledu na to, zda streamujete hudbu nebo provádíte telefonní hovory, HARMON vám poskytne křišťálově čistý zvuk a bezproblémové připojení.
Další
Zpět
Skvělé připojení a Čistý zvuk

Potlačení Hluku a Režim Průhlednost

Sluchátka HARMON mají několik režimů, aby vyhovovaly všem vašim potřebám. Aktivní potlačení hluku (ANC) pomáhá blokovat nechtěný hluk a vytváří ponořující a bezrušivý poslech. Režim Průhlednost vám umožní zůstat ostražitý ohledně vašeho okolí, zatímco si stále užíváte hudbu. Režim Hudba poskytuje vylepšený a vyvážený zvukový zážitek pro vaše oblíbené skladby, zatímco režim Hraní nabízí kvalitní zvuk pro vaše herní sezení. Přepínání mezi těmito režimy je snadné a bezproblémové, což vám dává flexibilitu vybrat si ten nejlepší režim pro jakoukoli situaci.
Další
Zpět
Potlačení Hluku a Režim Průhlednost

Perfektní Volba

Celkově nabízejí sluchátka Harmon TWS jedinečnou kombinaci stylu, výkonu a funkčnosti, což z nich dělá perfektní volbu pro každého, kdo hledá vysokokvalitní bezdrátová sluchátka, která poskytují vynikající zvukovou kvalitu, bezproblémové připojení a vynikající pohodlí.
Další
Zpět
Perfektní Volba

Pro aktivity s oblíbenou hudbou 

Ať už patříte mezi aktivní sportovce, nebo si jen rádi vyrazíte zaběhat nebo se projít po škole či po práci, potřebujete sluchátka, která podpoří váš zážitek z každého osobního vítězství. HARMON YENKEE YHP 08BT nabízejí skvělou audio kvalitu, která umocní váš výkon. Váha jednoho sluchátka jsou pouhé 4 gramy, tedy vaše pohodlí pro vaše uši. Užijte si při sportu i cestování po městě poslech bez zábran. 

Křišťálově čistý hovor

V náročném všedním dni nesmí nic narušovat hladkou komunikaci. TWS sluchátka HARMON YENKEE YHP 08BT jsou k tomu výborně uzpůsobené. Mají kvalitní duální mikrofon, který poskytuje nejen skvělou kvalitu zvuku, ale také praktickou funkci ANC (aktivní potlačení šumu v prostředí). Při chůzi venku si můžete zapnout režim průhlednost, který vám pomůže zachovat pozornost k okolí (a podpořit vaši bezpečnost), například při přecházení silnice.

Nabité pro kvalitní poslech

Aby vás nebrzdily kabely, když potřebujete vstát od rozdělané práce, anebo pro volnost pohybu při poslechu vaší oblíbené hudby, HARMON YENKEE YHP 08BT nepotřebují dráty. Sluchátka se zařízením spárujete pomocí moderní technologie Bluetooth 5.3. Tato bezdrátová sluchátka mají kvalitní integrované baterie, které vydrží mnoho hodin aktivního používání. Poté je jednoduše dobijete v přiloženém transportním pouzdře. Poslech se sluchátky HARMON jen tak něco nezastaví.
 
YHP 08BT

Specifikace:

Bluetooth: v5.3
BT profily: A2DP\AVCTP\AVDTP\AVRCP\HFP\SPP\SMP\ATT\GAP\GATT\RFCOMM\SDP\L2CAP
Podporované Bluetooth kodeky: AAC/SBC
Dosah: <10m
Nabíjení pouzdra: DC 5V (Type C) / 200±20mA
Doba nabíjení sluchátek: 1,5h
Doba nabíjení pouzdra: 2h
Doba přehrávání s ANC OFF: 7,5h + 16,5h (60%-70% hlasitost)
Doba přehrávání s ANC ON: 6h + 18h (60%-70% hlasitost)
Průměr reproduktorů: 13 mm
Frekvenční odezva: 20Hz - 20kHz
Citlivost: 98dBA
Impedance: 32Ω
Maximální přenosový výkon v pásmu 2,4GHz - 2,4835GHz: 5mW
Kapacita nabíjecího pouzdra: 320mAh (lithium polymer)
Kapacita sluchátek: 32mAh (lithium polymer)
Rozměry nabíjecího pouzdra: 57.5 x 50 x 25 mm
Hmotnost nabíjecího pouzdra: 37 g
Hmotnost jednoho sluchátka: 4 g

Ke stažení

Prohlášení o shodě Stáhnout
Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout