menu
YKB 4020

Bezdrátová 2,4GHz numerická klávesnice

  1. Technologie Plug & Play
  2. Tenký design
  3. Kompaktní rozměry pro přenášení

Získej plnohodnotnou klávesnici

Schází ti u notebooku numerická část klávesnice? Seznam se! Jsem bezdrátová numerická klávesnice YKB 4020. Zastávám funkci designového a funkčního příslušenství k tvému noťasu. Jsem nejlepším řešením pro notebooky, které nemají integrovanou numerickou klávesnici. Tenký design tě pohltí.

Usnadním ti práci

Pomůžu všem, kteří pracují v účetnictví, s tabulkami a finančními aplikacemi. Numerická klávesnice nabídne kromě číslic i další klávesy. Práci ti urychlí speciální klávesy s řadou užitečných funkcí a zkratek pro každodenní práci.

Maximální pohodlí s Plug & Play

Technologie Plug & Play tě zbaví úmorného a zdlouhavého nastavování. Umožňuje jednodušší rozpoznávání a konfiguraci hardwaru. Kompaktní rozměry ti umožní mě pohodlně používat při běžném chodu v kanceláři, služební cestě nebo na obchodních jednáních.

Život bez drátů

Drátům odzvonilo. I já následuji těchto trendů, a proto mě připojíš skrze USB dongle, který funguje na stabilních 2,4 GHz vlnách. Navíc nalezneš uvnitř mého balení redukci TYPE-C, která umožňuje připojit dongle k notebookům s porty USB-A a USB-C.
YKB 4020

Specifikace:

Připojení Bezdrátové 2,4 GHz
Provozní dosah < 10 metrů
Rozměry 133 x 86 x 20 mm
Hmotnost 90 g
Pracovní napětí 1,5 V DC AAA (součást příslušenství)
Pracovní proud 6 mA

Systémové požadavky:

Port USB  
Windows Vista/7/8/10  
Mac OS X  

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout