menu
YAC 5002

Bezdrátová nabíječka

  1. Výstupní výkon 3W
  2. USB A a USB C konektory
  3. Kompatibilní se Samsung Watch

Vráti sílu hodinkám

Nenechte se překvapit situací, kdy baterie ve vašich chytrých hodinkách Samsung vypoví službu. Kdykoli si sednete k počítači, notebooku, nebo jinému zařízení, které umožňuje nabíjení skrze port USB, můžete připojit nabíječku YENKEE YAC 5002 pro Samsung Watch. Díky výkonnému 3W nabíjení magnetickou plochou budou vaše hodinky brzy připraveny k dalším úkolům, navigaci, sportu nebo zábavě.

Účinné nabíjení magnetickou plochou

Samsung Watch nabíječku YENKEE YAC 5002 připojíte do volného USB-C nebo USB-A portu na vašem zařízení a na magnetickou plochu nabíječky položíte hodinky. Ty se začnou automaticky nabíjet. Průběh nabíjení můžete pohodlně sledovat na displeji vašich hodinek, stejně tak upozornění a další funkce, které jste si na hodinkách nastavili.

Vejde se i do kapsičky u košile

Zapomeňte na nabíjecí kabely a síťové adaptéry. Vaše Samsung Watch se budou nabíjet jednoduchým přiložením na magnetickou plochu nabíječky YENKEE YAC 5002. Díky připojení přímo do USB máte hodinky ""po ruce"" a navíc nepotřebujete další zásuvku. Nabíječka je skladná a váží pouhých 20 g. Můžete ji uklidit do brašny s notebookem, nebo klidně uklidit do kapsy, batohu nebo dámské kabelky a nosit stále u sebe.
 
YAC 5002

Specifikace:

Vstup: 5,0V/0,5A
USB A / Type C  
Výstup: max. 3,0 W
Materiály: ABS + Kov
Účinnost: ≤ 73 %
Rozměry: 70x33,8x10,5 mm
Hmotnost: 20 g

Ke stažení

Obrázky Stáhnout