menu
YSM 715 MGS

Magnetická bezdrátová nabíječka do auta 15W

  1. Vícenásobná ochrana
  2. Bezdrátové nabíjení 15 W
  3. Kompatibilní s Apple MagSafe

Vrátí sílu vybité baterii

Jistě jste zažili situaci, kdy vás na dlouhé cestě autem překvapila vybitá baterie v telefonu. Potřebujete navigaci  a nebo chcete poslouchat svůj oblíbený podcast? V takovou chvíli se můžete spolehnout na magnetickou bezdrátovou nabíječku YENKEE YSM 715, která umožňuje stabilní, výkonné a rychlé bezdrátové nabíjení až do 15 W. Telefon položíte na nabíjecí plochu a ten se pomocí magnetů přichytí do správné pozice, aby bylo nabíjení maximálně efektivní. Nabíječka se následně automaticky zapne. V klidu se můžete soustředit na cestu, hands-free hovor nebo vaši oblíbenou hudbu na Spotify. 

Dokonale se přizpůsobí vašemu vozu

Magnetickou nabíječku bezpečně připevníte do mřížky ventilace na palubní desce. Díky otočnému kloubu si můžete nastavit pozorovací úhel telefonu v 360 °, aby bylo na displej pohodlně vidět z vašeho místa, anebo z místa spolujezdce. Telefon zůstane v nabíječce YENKEE YSM 715 v nastavené poloze – i v případě, že nečekaně zabrzdíte. Díky zvoleným prémiovým materiálům hliníku a kožence se bude nabíječka hodit do interiéru vozidla.

Bezpečné a stabilní nabíjení

Magnetická nabíječka do auta YENKEE YSM 715 poskytuje bezpečné a spolehlivé bezdrátové nabíjení kompatibilní s technologií MagSafe. Nabíjení se dokáže automaticky deaktivovat v případě, že by hrozilo přehřátí nebo poškození zařízení, nebo pokud v nabíjení brání nečekaná překážka – například nevhodný kryt mobilního telefonu. Nabíječka tak zvyšuje bezpečnost zařízení nejen ve starším autě, kde by mohla způsobit problém vadná elektrická zástrčka nebo kolísající napětí.
 
YSM 715 MGS

 

Vstup: 5 V / 2 A, 9 V / 2 A
Port typu C  
Výstupní výkon: 5 W / 7,5 W / 10 W / 15 W
Přenosová vzdálenost: ≤ 6 mm
Účinnost: 75-80%
Materiál: Slitina hliníku a hořčíku + PU kůže
Rozměry: 95,7 x 64 x 11,35 mm
Hmotnost: 73.6 g
Nabíjecí USB C kabel součástí příslušenství  
Délka kabelu: 1 m

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout