menu
YAC 5300BK

3v1 Bezdrátová nabíjecí stanice

  1. Elegantní design
  2. Rychlé bezdrátové nabíjení 15 W
  3. Nabíjení tří zařízení současně
Barvy

Jedna stanice vládne všem

Jsem nabíjecí stanice 3v1, která dokáže nabíjet až tři zařízení naráz.
Další
Zpět
Jedna stanice vládne všem

Energie pro tvůj setup

Zvládnu dodat energii mobilní telefonu s certifikací Qi, sluchátkům Apple Airpods a hodinkám Apple Watch.
Další
Zpět
Energie pro tvůj setup

Tak rychle. Tak bezpečně

Stačí položit telefon na podložku a bezdrátové nabíjení se automaticky spustí. Telefon lze nabíjet v horizontální a vertikální poloze.
Další
Zpět
Tak rychle. Tak bezpečně

LED

O stavu nabíjení informuje LED signalizace, která svítí po obvodu nabíjecí stanice. LED lze vypnout pomocí dotykového tlačítka.
Další
Zpět
LED

Evoluce v nabíjení

Dokážu být zároveň i skvělým doplňkem do každého interiéru
Další
Zpět
Evoluce v nabíjení

Energie pro tvůj setup

Nabíjet bezdrátově již není okrajovou záležitostí. Jsem nabíjecí stanice 3v1, která dokáže nabíjet až tři zařízení naráz. Zvládnu dodat energii jakémukoliv mobilní telefonu s certifikací Qi. Další dvě místa lze obsadit sluchátky Apple Airpods a hodinkami Apple Watch. Vše se spojí jednoduše a rychle. Nabíjení se poté automaticky spustí a ty se již nemusíš o nic starat. O připojení Airpodů se stará zabudovaný lightning konektor. U hodinek se pak můžeš spolehnout na magnet, který je přichytí, a zabrání tak nechtěnému pádu.

Tak rychle. Tak bezpečně

Abych nabíjela co nejrychleji, tak mě lze připojit na adaptér s technologií QuickCharge 2.0 či 3.0 a dokážu poskytnout výkon až 15 W. Rychlost nabití telefonu se tak značně zvýší, a tebe tak nemusí zdržovat vybitá elektronika. To vše dokážu při zachování maximální bezpečnosti. Disponuji ochranou proti přehřátí, přepětí a výstupu nadproudu. Navíc mám ve svém těle zabudovanou detekci cizích předmětů, takže se rozhodně není čeho bát.

Evoluce v nabíjení

Dokážu být zároveň i skvělým doplňkem do každého interiéru. Ať už mě budeš mít na nočním stolku, v kanceláři na pracovním stole nebo na kuchyňské lince, zapadnu kdekoliv. Decentní a elegantní design – to je moje! Na mém těle je navíc LED signalizace, které tě dokáže velmi jednoduše informovat o aktuálním stavu nabíjení, případně tě upozorní na cizí předmět, který není podporován k bezdrátovému nabíjení. V noci si pak můžeš LED indikaci vypnout pomocí dotykového tlačítka, a můžeš tak v klidu nerušeně spát.
YAC 5300BK

Specifikace:

Vstup 12 V / 2 A, 9 V / 2,7 A
  Port typu C
Výstup 15 W / 10 W / 7,5 W / 5 W
Přenosová vzdálenost ≤ 8 mm
Konverzní poměr ≤ 73 %
Rozměry 136 × 101 × 136 mm
   
Při nabíjení všech je výkon iWatch 2,5W
  Airpods 2W
  iPhone 10W

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Prohlášení o shodě Stáhnout
Obrázky Stáhnout