menu
YAC 5300

3v1 Bezdrátová nabíjecí stanice

  1. Elegantní design
  2. Rychlé bezdrátové nabíjení 15 W
  3. Nabíjení tří zařízení současně
1 499,-

Jedna stanice vládne všem

Jsem nabíjecí stanice 3v1, která dokáže nabíjet až tři zařízení naráz.
Další
Zpět
Jedna stanice vládne všem

Energie pro tvůj setup

Zvládnu dodat energii mobilní telefonu s certifikací Qi, sluchátkům Apple Airpods a hodinkám Apple Watch.
Další
Zpět
Energie pro tvůj setup

Tak rychle. Tak bezpečně

Stačí položit telefon na podložku a bezdrátové nabíjení se automaticky spustí. Telefon lze nabíjet v horizontální a vertikální poloze.
Další
Zpět
Tak rychle. Tak bezpečně

LED

O stavu nabíjení informuje LED signalizace, která svítí po obvodu nabíjecí stanice. LED lze vypnout pomocí dotykového tlačítka.
Další
Zpět
LED

Evoluce v nabíjení

Dokážu být zároveň i skvělým doplňkem do každého interiéru
Další
Zpět
Evoluce v nabíjení

Energie pro tvůj setup

Nabíjet bezdrátově již není okrajovou záležitostí. Jsem nabíjecí stanice 3v1, která dokáže nabíjet až tři zařízení naráz. Zvládnu dodat energii jakémukoliv mobilní telefonu s certifikací Qi. Další dvě místa lze obsadit sluchátky Apple Airpods a hodinkami Apple Watch. Vše se spojí jednoduše a rychle. Nabíjení se poté automaticky spustí a ty se již nemusíš o nic starat. O připojení Airpodů se stará zabudovaný lightning konektor. U hodinek se pak můžeš spolehnout na magnet, který je přichytí, a zabrání tak nechtěnému pádu.

Tak rychle. Tak bezpečně

Abych nabíjela co nejrychleji, tak mě lze připojit na adaptér s technologií QuickCharge 2.0 či 3.0 a dokážu poskytnout výkon až 15 W. Rychlost nabití telefonu se tak značně zvýší, a tebe tak nemusí zdržovat vybitá elektronika. To vše dokážu při zachování maximální bezpečnosti. Disponuji ochranou proti přehřátí, přepětí a výstupu nadproudu. Navíc mám ve svém těle zabudovanou detekci cizích předmětů, takže se rozhodně není čeho bát.

Evoluce v nabíjení

Dokážu být zároveň i skvělým doplňkem do každého interiéru. Ať už mě budeš mít na nočním stolku, v kanceláři na pracovním stole nebo na kuchyňské lince, zapadnu kdekoliv. Decentní a elegantní design – to je moje! Na mém těle je navíc LED signalizace, které tě dokáže velmi jednoduše informovat o aktuálním stavu nabíjení, případně tě upozorní na cizí předmět, který není podporován k bezdrátovému nabíjení. V noci si pak můžeš LED indikaci vypnout pomocí dotykového tlačítka, a můžeš tak v klidu nerušeně spát.
YAC 5300

Specifikace:

Vstup 12 V / 2 A, 9 V / 2,7 A
  Port typu C
Výstup 15 W / 10 W / 7,5 W / 5 W
Přenosová vzdálenost ≤ 8 mm
Konverzní poměr ≤ 73 %
Rozměry 136 × 101 × 136 mm
   
Při nabíjení všech je výkon iWatch 2,5W
  Airpods 2W
  iPhone 10W

Ke stažení

Obrázky Stáhnout
Návod k použití Stáhnout