menu
YKB 2020CS

2.4G Bezdrátová klávesnice PRIME

  1. Plug & Play
  2. Ergonomický design
  3. Řešení pro domácnost a kancelář

Fušuju myším do řemesla

Honosím se multimediálními klávesami, díky kterým můžeš spustit či ovládat své nejpoužívanější aplikace, aniž bys je musel kurzorem myši zdlouhavě nahánět po ploše. Navíc jsem i tichá jako myška! Zatímco některé mé kolegyně zvukem připomínají naše pradědečky v podobě psacích strojů, já díky nízkoprofilovým klávesám a jemné membráně procupitám tvým pracovním dnem, aniž bych tě zbytečně rozptylovala.

Klidně si s tebou dám kafe

Jsem skromná a pozvání na kávu nebo drink většinou s díky odmítám, svou životní energii totiž čerpám zásadně z baterií. Když už si ale nedáš říct a převrhneš na mě šálek kofeinového životabudiče, nenechám se rozhodit a přejdu to s grácií. Díky tomu, že se můžu pochlubit odolností vůči polití, jsem dobrá parťačka jak na doma, tak do práce.

Když už nemůžu, řeknu ti

Utahat mě je sice pořádná dřina, protože mám skromný energetický apetit, jenže časem i já budu potřebovat vzpruhu v podobě nových baterek. Ale než k tomu dojde, dám ti s dostatečným předstihem znamení světelnou kontrolkou. Nemusíš se bát, že bych se zčistajasna odporoučela a tobě zbyla jen nedodělaná práce a fůra starostí.
YKB 2020CS

Specifikace:

Příkon 1,5V/6mA (1x AAA)
Připojení Bezdrátové 2,4 GHz
Provozní dosah < 10 metrů
Pohotovostní doba 180 dnů
Nepřetržitá doba provozu <200 hodin
Materiál ABS
Rozměry 440 x 135 x 22 mm
Systémové požadavky Port USB
  Windows 7/8/10
  Mac OS X

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Prohlášení o shodě Stáhnout
Obrázky Stáhnout