menu
YMS 2080GY

2,4G bezdrátová dobíjecí myš SLIDER

  1. Tiché spínače
  2. Dobíjecí baterie
  3. Ultra lehká konstrukce
Barvy

Tichá s přesností na milimetr

Pokud potřebujete na svou práci ticho, pak je myš SLIDER tou správnou volbou. Ultra tiché spínače na myši nepřeruší vaše soustředění na práci. Vhodné použití naleznete i v otevřených prostorách, učebnách, kde může být vyžadováno ticho. Díky svému ergonomickému tvaru a povrchu příjemnému na dotyk, je tato myš ideální volbou pro kancelářské i domácí použití.

Výdrž, která ohromí

Slider je opatřena výkonou baterií, která vydrží po mnoho hodin nepřetržité práce. K nabíjení baterie myši použijte jakýkoli zdroj napájení USB (včetně portů USB počítače nebo notebooku). Nabíjecí kabel typu C je součástí balení. Pro šetření baterie můžete myš v době, kdy není používána, vypnout a prodloužit tak životnost baterie a intervaly mezi dobíjením.

Kvalita a ergonomie

Hledáte myš, která je kvalitní, ultra lehká, tichá a navíc ergonomická? SLIDER je přesně tím, co hledáte.  Úhel a výška myši jsou zvoleny tak, aby zápěstí bylo v optimalní poloze. Super optický senzor 2,4G bezdrátové dobíjecí myši se strará o bezchybnou funkčnost při každodenním používání. Další nespornou výhodou je, celková váha zařízení, díky které se řadí do skupiny ultra lehkých bezdrátových myší.
YMS 2080GY

Specifikace:

Počet tlačítek 6
Vstup DC 5V USB C
Vestavěná baterie 400 mAh (Lithium polymerová)
Připojení Bezdrátové 2,4 GHz / USB C - USB A
Provozní dosah < 10 m
Rozhraní USB konektor
Senzor Pixart 3212
Rozlišení 800/1200/1600/2400 DPI
Maximální výkon vysílače při frekvenci 2,4 GHz - 2,4835 GHz 12mV
Nepřetržitá provozní doba 30-35 hodin
Délka kabelu 120 cm
Rozměry 105 x 68 x 38mm
Hmotnost 85 g

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Prohlášení o shodě Stáhnout
Obrázky Stáhnout