menu
YBB 1504

Herní batoh 15,6" TROOPER

  1. Maximální ochrana a velký objem
  2. Prostor a kapsy pro herní vybavení
  3. Snadný přístup a efektivní uspořádání

Herní batoh 15,6" TROOPER


Batoh na notebook a osobní elektroniku
Pohodlný a prodyšný materiál
Boční kapsy ze síťoviny
Velký vnitřní objem
Chrání vaši elektroniku za každého počasí

PROSTORNÝ BATOH NEJEN PRO HRÁČE


Pořádné vybavení dělá vítěze. V klidu se vydejte na zápas v e-sportu, na herní párty s přáteli, do kavárny nebo relaxovat na chatu. O svoji elektroniku a příslušenství nemusíte mít obavy. Do komfortního herního batohu TROOPER YBB 1504 od značky YENKEE se vejde notebook do velikosti 15,6", sluchátka, dotyková klávesnice, gamepad, myš, chytrý telefon a další zařízení, které budete potřebovat. Vše je bezpečně chráněno proti poškození.

VĚTRÁ NA SPRÁVNÝCH MÍSTECH


Když v letních měsících spěcháte na důležitou schůzku, jistě oceníte prodyšný materiál batohu TROOPER YENKEE YBB 1504, který umožňuje efektivní cirkulaci vzduchu. Díky tomu se při nošení v teplém počasí nevytváří zbytečná vlhkost. Cítíte se pohodlněji a vaše osobní elektronika je lépe chráněna proti nepříznivým vlivům. Nejen v horku vás potěší postranní síťované kapsy na nápoje, do kterých sedne sportovní lahev i pouzdro na sluneční brýle.

DESIGN NA VYŠŠÍ ÚROVNI


Herní batoh TROOPER YENKEE YBB 1504 zaujme chytře navrženým černým designem, který se hodí k pohodlnému outfitu na herní párty, do školy, ale i na pracovní schůzku, kde bude v kombinaci s formálním oblečením působit profesionálně. Nemusíte se bát o váš notebook, ani o osobní styl. Praktičnost úložných prostorů a oboustranné zipy umožňují pohotové vyjmutí potřebného vybavení. Díky praktickým kapsám budete vždy a bez stresu vědět, kde, co máte.
YBB 1504

Specifikace: 

Hmotnost: 0,6 kg
Rozměry: 46 x 30 x 15 cm
Barva: černá / oranžová
Objem: 20 l
Vhodné pro notebook: do 15,6"
Hlavní materiál: 1680D Polyester
Podšívka: polyester

Ke stažení

Obrázky Stáhnout