menu
YSM 610

Automatický držák do auta s bezdrátovým nabíjením Qi

  1. Ovládání jednou rukou
  2. Plně automatické zamykání
  3. Rychlé bezdrátové nabíjení 10 W

Volnost hraje prim

Plně automatický držák do auta s certifikovaným bezdrátovým nabíjením Qi a podporou rychlého nabíjení o maximálním výkonu až 10W je vhodný do všech automobilů díky třem způsobům uchycení.
Další
Zpět
Volnost hraje prim

Jak to funguje?

Čelisti držáku se po připojení síťového adaptéru automaticky rozevřou. Po vložení telefonu do držáku se čelisti na základě bezdrátového dobíjení automaticky sevřou s ohledem na velikost telefonu. Dotyková postraní tlačítka ovládají čelisti držáku a umožňují manipulovat s držákem jednou rukou.
Další
Zpět
Jak to funguje?

Objevuj

Součástí balení jsou dva druhy uchopení. Držák můžete použít pro uchopení do větracích otvorů a nebo na palubní desku případně na čelní sklo automobilu.
Další
Zpět
Objevuj

Budoucnost nabíjení

Nabíječka podporuje rychlé nabíjení o výkonu 7,5W a 10W. Díky inteligentnímu čipu nabíječka rozpozná Vaše zařízení a spustí nabíjení s opimálním výkonem. Pro dosažení rychlého nabíjení je potřeba připojt k nabíječce adaptér s technologií QC 2.0 případně QC 3.0.
Další
Zpět
Budoucnost nabíjení

Kompatibilnost a konfigurace

Polohovatelný držák s upevněním na sklo/palubní desku umožňuje nastavení polohy telefonu do potřebné výšky a vzdálenosti podle požadavků řidiče.
Další
Zpět
Kompatibilnost a konfigurace

Volnost hraje prim

Jsem plně automatický držák do auta s certifikovaným bezdrátovým nabíjením Qi a podporou rychlého nabíjení o maximálním výkonu až 10W. Jsem vhodný do všech automobilů díky třem způsobům uchycení. Snadno mě přisaješ na sklo a nebo umístíš do ventilace auta. Umožním ti nabíjet tvůj smartphone za cesty bez jakýchkoliv obtíží. Ovládej mě jednou rukou a užij si volnost z jízdy.

Jak to funguje?

Je to jednodušší, než by sis dokázal představit. Telefon nemusí mít žádné plíšky ani samolepky a vkládání i vyjímaní probíhá automaticky. Jsem praktické zařízení které v sobě kombinuje automatický držák do auta a bezdrátovou Qi nabíječku. Jsem flexibilní a mám mnoho možností polohování. Dotyková postranní tlačítka ovládají čelisti držáku a umožňují manipulovat s držákem jednou rukou.

Budoucnost nabíjení

Zkus bezdrátové nabíjení s podporou rychlého nabíjení o výkonu 7,5W a 10W. Díky inteligentnímu čipu rozpoznám tvoje zařízení a spustím nabíjení s opimálním výkonem. Že to zní geniálně? Pro dosažení špičkového výkonu a rychlého nabíjení stačí připojit k nabíječce adaptér s technologií QC 2.0 případně QC 3.0 a můžeš frčet.

Kompatibilnost a konfigurace

Revoluce v držácích - automatický držák do auta připomíná příslušenství z budoucnosti. Zamiluješ si mě i ty. Jsem kompatibilní se všemi telefony vybavenými bezdrátovou technologií se standardem Qi, které jsou touto technologií vybaveny přímo z výroby. Pokud vlastníš smartphone, který nemá již dané vlastnosti pro bezdrátové nabíjení, je třeba použít k nabíjení přes bezdrátovou nabíječku přijímače nebo speciální kryty, které ti umožní nabíjet přes tuto podložku.

Komfortní obsluha

Držák se automaticky zamyká, nemusíš mít strach, že by ti tvůj smartphone z držáku vypadl a došlo tak v nestřeženém okamžiku k rozbití. Nabíječka disponuje detekcí cizích předmětů, ochranou proti přehřátí, ochranou proti vstupnímu přepětí a ochranou výstupu před nadproudem. Tato několikanásobná ochrana ti zajistí při cestě absolutní bezpečí a naprostou volnost z jízdy bez neustálé kontroly, zda je tvé zařízení nabité. Pokud do držáku vložíš předmět, který nedisponuje bezdrátovým nabíjením, LED signalizace na boční straně nabíječky zabliká a nabíjení se přeruší.

Objevuj

Součástí balení jsou dva druhy uchopení. Můžeš mě použít pro uchopení do větracích otvorů a nebo na palubní desku případně na čelní sklo automobilu. Můj polohovatelný držák s upevněním na sklo/palubní desku umožňuje nastavení polohy telefonu do potřebné výšky a vzdálenosti podle tvých požadavků tak, aby pro tebe ovládání bylo naprosto komfortni.
YSM 610

Specifikace:

Vstup 5 V/2 A, 9 V/1,67 A, USB C
Výstup 5 V/1 A, 9 V/1,2 A
Standard produktu Qi
Nabíjecí vzdálenost ≤10 mm
Účinnost nabíjení ≤80 %
Maximální šířka telefonu 90 mm
Hmotnost 350 g
Rozměry 114 x 72,5 x 58 mm
Materiál ABS + PC
  Nabíjecí USB C kabel součástí příslušenství
Délka kabelu 1 m

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout