menu
YKB 30 ODYSSEY

Hotswap kompaktní mechanická RGB klávesnice

  1. Snadná výměna spínačů
  2. Bezdrátové i drátové připojení
  3. Spínače Gateron G Pro 2.0 Yellow
  4. Software ke stažení
2 999,-
Barvy

Preciznost a rozsáhlé možnosti přizpůsobení


Seznamte se s ODYSSEY – vrcholným produktem vývoje klávesnic. Tato špičková hotswap mechanická klávesnice s 75% rozložením mění definici pohodlí při psaní a přizpůsobení uživateli. Každý aspekt ODYSSEY je pečlivě navržen do těch nejmenších detailů a tato klávesnice představuje jednolitou kombinaci stylu, výkonu a inovací. Díky mechanickým spínačům Gateron G Pro 2.0 Yellow, proslulým velmi jemnými úhozy a spolehlivostí, je každé stisknutí klávesy na klávesnici ODYSSEY potěšením. ODYSSEY je jedinečná díky svým převratným hotswap konektorům umožňujícím snadnou výměnu spínačů bez nutnosti pájení. To znamená, že můžete přizpůsobit své psaní za chodu, ať už dáváte přednost okamžitému sepnutí lineárních spínačů při hraní her nebo přesné zpětné vazbě taktilních spínačů při dlouhodobém psaní.

Elegance a efektivita: Geniální úspora místa s ODYSSEY


Poznejte představitele prostorově ohleduplného designu – klávesnici ODYSSEY s kompaktním 75% rozložením těla. Tato klávesnice nabízí efektivitu bez kompromisů a posouvá hranice funkcionality, přičemž šetří cenný prostor na vašem stole. ODYSSEY, navržená s cílem nabídnout všechny nezbytné funkce klávesnice v menším tvarovém formátu, se bez problémů přizpůsobí moderním pracovištím, studentským ubytovnám i kreativním prostorům. Inovace však nespočívá pouze v rozměrech – připravte se na neočekávané. Pravý horní roh zdobí pečlivě vyrobený kovový ovladač, evokující smysl pro vytříbený vkus. Tento ovladač je však více než pouhým vizuálním prvkem; umožňuje rovněž okamžité ovládání zvuku. Obohatí vaše multimediální zážitky prostřednictvím ovládání hlasitosti a přehrávání/pauzy; kontrolu nad zvukem získáte pouhým otočením nebo stisknutím tohoto ovladače. ODYSSEY přispívá nejen k pořádku na vašem pracovišti, ale přináší rovněž dotek elegance podněcující zvědavost a měnící definici funkcionality.

Bezproblémová konektivita, neomezená svoboda: Tři režimy připojení ODYSSEY


Užijte si konektivitu prostřednictvím tří převratných režimů ODYSSEY. Tato klávesnice není pouhým nástrojem; je rozšířením vašeho digitálního světa, které se bez problémů přizpůsobí vašim potřebám. ODYSSEY nabízí tři možnosti konektivity měnící definici pohodlí. Využijte vysoký výkon kabelového připojení pro bleskově rychlé doby odezvy při intenzivním hraní her nebo u vysoce náročných úloh. Užívejte si bezdrátovou svobodu pomocí dodávaného 2,4G USB modulu, zajišťujícího stabilní připojení bez zpoždění. A pro ty, kdo dávají přednost mobilitě, umožňuje Bluetooth konektivita ODYSSEY spárování s více zařízeními a bezproblémový přechod mezi vaším notebookem, tabletem a smartphonem.

Probuďte svou představivost: Nádherné RGB podsvícení


Připravte se na to, že bude ohromeni fantastickým RGB podsvícením ODYSSEY. Každá klávesa je plátnem s nekonečnými možnostmi, připraveným ke kreslení barvami podle vaší představivosti. Díky pokročilému softwaru ODYSSEY můžete popustit uzdu své fantazii a upravit dynamické efekty osvětlení podle vašeho stylu a nálady. RGB podsvícení, od jemné elegance jednobarevného světla až po okouzlující tanec vln více odstínů, vylepšuje vaše zážitky při psaní a přetváří vaše pracoviště na mistrovské vizuální dílo.
 

Vaše příkazy, váš způsob používání: Využijte bezkonkurenční možnosti přizpůsobení


Získejte kompletní moc nad vaší klávesnicí pomocí pokročilé softwarové sady ODYSSEY. Díky možnosti přemapovat klávesy, programovat složitá makra a jemně ladit nastavení podsvícení můžete přetvořit vaši klávesnici podle vašeho způsobu práce a preferencí. Vytvořte důmyslné zkratky, které zefektivní vaše úlohy a zpřístupní nové úrovně efektivity. Ať už jste kreativním profesionálem vyžadujícím bezproblémové klávesové zkratky nebo hráčem usilujícím o výhodu zlomků sekundy, ODYSSEY vám umožňuje vytvořit vaši osobní doménu ovládání.

Symfonie zvuku: Okouzlující akustika ODYSSEY


Budete uchváceni nejen pozoruhodným výkonem ODYSSEY, ale také jejím okouzlujícím zvukovým profilem. Každý stisk klávesy rezonuje hlubokým uklidňujícím zvukem, vytvářejícím symfonii pro vylepšení vašich pocitů při psaní. Tajemství spočívá v pečlivém designu a provedení – ODYSSEY se může pochlubit několika pěnovými vložkami strategicky umístěnými ve svém těle. Tyto pěnové vložky slouží jako akustické tlumiče, absorbující nadměrné vibrace a minimalizující rezonance, které mohou způsobovat rušivý šum. A výsledek? Klávesnice, na které se nejen výborně píše, ale která rovněž zní jako přesný orchestr, umožňující uživatelům ponořit se do rytmu práce nebo her. Ať už jste spisovatelem hledajícím dokonalé prostředí nebo hráčem usilujícím o vylepšení zvuku, hluboký a bohatý zvukový profil ODYSSEY slibuje bezkonkurenční zvukové zážitky.

Neomezený výkon a odolnost


Použití efektivního bateriového systému ODYSSEY vylepšuje bezdrátové schopnosti na novou úroveň. Tato klávesnice se může pochlubit vestavěnou baterií umožňující skvělou výdrž až 240 hodin provozu při vypnutém podsvícení. Nyní můžete vstoupit do světa produktivity nebo hraní her, aniž byste museli neustále myslet na dobíjení. Ať už bojujete s termíny na vašem stolním počítači nebo na cestách, ODYSSEY vám vždy zajistí připojení, produktivitu a úplné ovládání. Vítejte v budoucím světě konektivity – kde univerzálnost dokonale splývá s odolností.
 
YKB 30 ODYSSEY
Připojení: Bluetooth 5.0 / 2.4G / drátové
Konektor: USB-C
Typ spínače: Gateron G Pro 2.0 Yellow (vyměnitelné)
Typ spínače: Lineární
Ovládací síla spínače: 50 ±15 gf
Celková dráha spínače: 4,0 mm
Aktivace spínače: 2,0 ±0,6 mm
Životnost spínače: 80 milionů úhozů
Klávesy: 82
Anti Ghosting: N-Key Rollover
Barva podsvícení: Full RGB 16,8 mil. barev 
Jmenovitý vstup: DC 5V / 350mA
Max. výkon vysílače při frekvenci 2,4 GHz – 2,4835 GHz: 3,2mW
Vestavěná baterie: 4000 mAh (Lithiová)
Doba provozu: až 240 h (bez podsvícení)
Rozměry: 330,7mm x 138,6mm x 41mm
Délka kabelu: 1,8 m (vyměnitelný USB-C – součástí příslušenství)
Materiál: ABS/kovové slitiny
Hmotnost klávesnice: 922 g

Ke stažení

Prohlášení o shodě Stáhnout
Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout
Software Stáhnout