menu
YTC 014

Externí pouzdro pro M.2 NVMe SSD

  1. Technologie Plug & Play
  2. Vysoká rychlost
  3. Design nevyžadující nástroje
1 199,-

Rychlost je jeho jméno

NVMe SSD disky přinesly do našich notebooku a PC nevídanou rychlost. Bleskové reakce, ukládání i čtení. Proč ale nevyužít tyto výhody i v externím řešení? Zahoď svou starou flashku a zažij evoluci ve své práci díky ultrarychlému externím boxu. Na mém těle se nachází USB-C Gen. 2, který slibuje přenos dat o rychlosti až 10 Gbps. S výkonným NVMe diskem se tvé workflow promění jednou pro vždy.

Uživatel je šéf

Ať už budeš používat jakýkoliv NVMe disk (2280, 2260, 2242, 2230), tak já si s ním hravě poradím. Navíc si stále dokážu udržovat nízkou teplotu díky extrudovanému hliníkovému žebrování, které efektivně rozvede zbytkové teplo z SSD. Zaručím tak tvému disku dlouhou životnost a vždy maximální možný výkon při přenosu dat.

Jenom připojit

Přesně tak. To je vše, co musíš pro zapojení svého NVMe disku udělat. Do mého těla ho nainstaluješ bez jakéhokoliv nářadí, jednoduše zacvakneš, připojíš přes USB-C kabel, který je součástí balení, a můžeš spokojeně pracovat. Díky Plug & Play nepotřebuješ žádný dodatečný software, takže rychlému připojení a automatické instalaci zařízení nic už nebrání.
YTC 014

Specifikace:

Materiál Hliník
Délka kabelu 30 cm
Rozměry 110x39.8x16.6mm
Hmotnost 35 g
Systémové požadavky Port USB C
  Windows 7/8/10
  Mac OS X

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout